GoldwingsSymulator - Urządzenie do szkolenia pilotów

Z marzeń o lataniu zwykle się nie wyrasta, my nie wyrośliśmy, stworzyliśmy miejsce w którym lotnictwo jest dostępne dla każdego: dla ludzi z nim nie związanych, dla pasjonatów  i dla pilotów. Nasze centrum wyposażone jest w nowe symulatory, dające poczucie lotu jak w prawdziwym samolocie. Nowoczesna avionika, doskonale odwzorowany kokpit oraz ruchomy symulator full motion - to wszystko sprawia, że latanie staje się proste i dostępne. Jesteśmy profesjonalistami, nasza kadra to prawdziwi piloci, którzy swoje doświadczenie zdobyli latając setki godzin mniejszymi samolotami, jak również większymi maszynami pasażerskimi. Dziś to wszystko w jednym miejscu, dla Państwa.


Symulator odrzutowca pasażerskiego Airbus A320

Symulator urządzenie do szkolenia pilotów

Jeden z najpopularniejszych samolotów pasażerskich na świecie. Wykorzystywany między innymi przez linie lotnicze Wizz Air, w charakterystycznych różowych barwach. Co ciekawe, jest pierwszym samolotem pasażerskim wyposażonym w cyfrowy układ sterowania lotem fly-by-wire. Na pokład zabiera aż 186 osób. Jeśli chcesz poczuć w dłoni ponad 78-tonowego giganta, to u nas to możliwe.


Ruchomy symulator Cessna 182 full motion

Cessna to lekki samolot, łatwy w pilotażu. Każdy pilot latał cessną, która jest najpopularniejszym samolotem szkoleniowym na świecie. Nasz symulator jest jej 100 % kopią.  Standardowo samolot zabiera na pokład do 4 osób dorosłych plus dziecko. U nas symulator w wersji ruchomej, dający realne poczucie lotu.


Symulator samolotu Diamond 40/42 FNPT II

Nasz symulator jest wierną kopią najbardziej zaawansowanego samolotu wielosilnikowego, tłokowego na świecie. DA42-VI jest łatwy do latania i pali tyle paliwa co samolot jednosilnikowy. Diamond Da-42NG to rewolucja w dziedzinie lekkich samolotów wielosilnikowych. Najnowocześniejsze technologie wykorzystane w jego budowie sprawiły, że cieszy się gigantycznym zainteresowaniem na całym świecie gdzie znalazł zastosowanie zarówno do lotów prywatnych jak i w lotnictwie państwowym.